Як правильно боротися з випаданням волосся?

Як правильно боротися з випаданням волоссяОблисіння - це досить поширена проблема як серед чоловіків, так і серед жінок, особливо старшого віку. Мало кому хочеться розлучатися зі своєю шевелюрою, і потрібно сказати, існують засоби для боротьби з випаданням волосся.

Які ж основні причини облисіння?

Основною причиною облисіння (андрогенної алопеції) є реакція волосяних цибулин на підвищений вміст в них гормону дегидротестостерона. Є препарат, миноксидил, здатний вивести гормон з цибулин і знизити чутливість волосся до гормону.

Саме він входить до складу одного з найбільш ефективних засобів від облисіння - препарату Регейн, виробництва компанії «Джонсон і Джонсон», США. Він випускається в трьох дозуваннях з різним вмістом діючої речовини - міноксиділа, у вигляді розчину для зовнішнього застосування.

Як правильно боротися з випаданням волосся?

Двічі в день Регейн наносять на шкіру волосистої частини голови в зоні ураження.

Зручний флакон з піпеткою максимально полегшує процедуру, її слід проводити щодня, два рази на добу: вранці і ввечері. Ефект починає проявлятися через 4 місяці і максимально вираженим стає через рік. Препарат містить спирт, тому його потрібно наносити на суху шкіру голови.

Після процедури слід ретельно вимити руки. Протипоказаннями до застосування є хвороби шкіри голови-псоріаз, екзема, а також вагітність, лактація і вік до 18 років. Щоб запобігти випадінню волосся препарат потрібно використовувати постійно, один флакон розрахований приблизно на місяць.

Де придбати?

Придбати Регейн можна в аптеках без рецепта або ж в інтернеті. Перш ніж розпочати застосування препарату, слід проконсультуватися з лікарем-трихологом та дізнатися саме про свою причину облисіння. Регейн ефективний тільки при андрогенної алопеції, якщо ж облисіння викликане іншими причинами, результату від застосування не буде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.