Категорія: Это интересно

«Блоги мам» — самый надежный источник новых посетителей на ваш сайт!

Новые посетители на ваш сайт с сервиса «Блоги мам»

Блоги мам

Как понятно из названия, сервис предназначен для помощи начинающим блогерам, а также для их общения, из числа мам. Однако, как показывает мой опыт, участниками «Блоги мам» становятся не только женщины, но и мужчины.

Да и тематика блогов не ограничивается воспитанием детей и рукоделием.

К слову у «Блоги мам» раньше имели показатели PR:

Що Таке Іменник?

Поняття про іменник. Ознаки іменників. Розряди іменників.

1. Іменник - самостійна частина мови, яка позначає предмет і відповідає на питання хто? або що?

Що Таке Іменник?

2. Основні ознаки іменника.

Загальне граматичне значення - це значення предмета, тобто всього того, про що можна сказати: це хто? або це що? Це єдина частина мови, яка може позначати все, що завгодно, а саме:

  • назви конкретних речей

Селяві — як перекладается?

Селяві — як перекладается?До нашої мови потрапляє безліч виразів, жаргонізмів і термінів з інших країн, правильне значення яких з часом дуже трудно визначити. Така ж сама ситуація з "Се Ля Ві".

Селяві переклад

Відразу зрозуміло, що це іноземна фраза, а точніше французька. Французькою це звучить так: "С'est La Vie". Цей вираз складається з двох слів: "c'est" - перекладається, як "це", а "La Vie",
можна …

Работа для фриланс-мамы: биржи (глобальный обзор)

В прошлый раз мы начали нашу беседу о биржах, которые чаще всего являются стартовыми площадками для фрилансеров.

Работа для фриланс-мамы

Мы рассмотрели особенности и характерные отличия бирж контента и пришли к выводу, что они, по большей части, хороши лишь в качестве места, где можно приобрести первый опыт удаленной работы, набить первые шишки, пополнить портфолио и окунуться в атмосферу фриланса.

Как только первые шаги …

Що Таке Ізі?

Що таке ізі?

Що означає слово ізі?

Багато слів потрапили в нашу мову зі сленгу геймерів. У цій статті ми поговоримо про слово "ізі". Воно було запозичено з англійської мови. Переклад "еasy" - "легко" або "просто". Жаргон "ізі" використовується, як в житті, так і в іграх. Ізі означає, щось просте і легке, навіть занадто легке!

Наприклад: ізі гра (легка гра).

Як дізнатися місцезнаходження посилки Нової Пошти за номером декларації?

Як дізнатися місцезнаходження посилки Нової Пошти за ...

В Україні великої популярності набула кур'єрська служба Нова Пошта. Вже зараз в кожному місті є по кілька складів Нової Пошти, і кожен день люди відправляють один одному вантажі, використовуючи цю службу. При кожній надісланні співробітники Нової Пошти дають відправнику накладну на цю посилку. У верхньому лівому куті накладної стоїть унікальний трек-номер. За цим кодом в інтернеті можна відстежити, де знаходиться