Що таке фотохостинг?

Що таке фотохостинг?

Фотохостинг (англ. photo hosting) - сайт, на якому можна створити свій фотоальбом, публікувати будь-які фотографії та зображення в Інтернеті. Будь-яка людина, що має доступ до Інтернету, може використовувати фотохостинги для розміщення, зберігання та показу зображень іншим користувачам мережі.

Основна перевага, яку надає фотохостинг користувачам - зручність демонстрації фотографій. При розміщенні на фотохостингу кожному фото присвоюється унікальна адреса - URL. Автор знімка може легко поділитися гіперпосиланням, що веде на фотографію, з будь-якою людиною, що має доступ в Інтернет, за допомогою email або ICQ, а також розмістив її на своєму сайті або блозі.

Що таке фотохостинг?

Практично на будь-якому фотохостингу можна безкоштовно створити фотоальбом, одні з них зовсім безкоштовні, інші поряд з безкоштовними функціями дають додаткові платні. У США першим фотохостингом був Flickr (який одним з перших сайтів впровадив поняття тегів). Інтерес до фотохостингу був викликаний розквітом інтернет-аукціонів. Оскільки для розміщення лота були потрібні фотографії, ці сервіси стали популярними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.