Як Вивести Фарбу з Джинсів?(просто та швидко)

Як вивести фарбу з джинсівВесна і літо - період активного оновлення міста. У парках фарбують лавки, на дитячих майданчиках «освіжають» гойдалки і турніки, жителі приватних будинків фарбують паркани і ворота. Іноді може статися така ситуація, що ви сядете відпочити на лавку, а вона пофарбована. І тут починаються проливатися у дівчат сльози. Можемо Вас запевнити, не переживайте. З вашими джинсами все буде гаразд. Як вивести фарбу з джинсів ви дізнаєтесь нижче.

Як відіпрати джинси від фарби

Іноді трапляються ситуації, коли на вихід всього одні джинси, а вони забруднені в фарбі. Що ж робити?

Як вивести фарбу з джинсів

Вам знадобиться бензин або гас в очищеному вигляді

У ньому потрібно змочити шматочок вати. Протріть їм пляму. Пам'ятайте, що не слід протирати від середини до країв. Так ви розмажете пляму по більшій поверхні. Намагайтеся, щоб рух був спрямований до середини. Тепер одяг потрібно випрати. Використовуйте для цього порошок для важко-виводимих плям і теплу воду. Цей спосіб відмінно підходить для застарілих плям.

Як вивести фарбу з світлої тканини

Як відіпрати джинси від фарби

Якщо тканина світла, можна спробувати використовувати більш радикальні засоби: ацетон або рідину для зняття лаку. Якщо є схожий шматочок тканини - перевірте роботу засобу на ньому. Якщо такої можливості немає - спробуйте засіб на самому виробі в непомітному місці. Якщо відтінок тканини змінився - відмовтесь від даного засобу.

Як вивести фарбу з джинсів

Як вивести фарбу за допомогою глини та бензину?

Вам знадобиться біла глина і бензин в очищеному вигляді. Їх потрібно змішати до отримання однорідної маси. Вийде паста. Її потрібно нанести на пляму. Зачекайте поки бензин повністю випарується. Щіткою очистіть тканину від глини. Виперіть в звичайному режимі.

Як вивести фарбу за допомогою скипидару?

Вам знадобиться скипидар. Робіть все так само, як і в 1-му способі. Після цього пляму потрібно запрати. Використовуйте для цього засіб для виведення плям. В якості альтернативи підійде рідина для миття посуду. Далі прополощіть одяг. Виперіть в звичайному режимі. Цей метод підійде для старих плям.

Як вивести водоемульсійну фарбу

Даний спосіб підійде, якщо джинси були забруднені в водоемульсійній фарбі. Вам знадобиться засіб для виведення плям або мило. Заперіть брудну ділянку в теплій воді, прополощіть і виперіть в стандартному режимі.

Як вивести фарбу з джинсів

Як вивести масляну фарбу

Даний спосіб підійде для плям від масляної фарби. Вам знадобиться рідина для миття посуду. Її потрібно трохи розбавити водою. Отриманим розчином потрібно змочити звичайну поролонову губку. Обробіть їм пляму.

Як вивести фарбу за допомогою уайт-спіриту?

Вам знадобиться уайт-спірит. Його потрібно нанести на пляму. Використовуйте для цього губку або звичайну ганчірку.

Як вивести фарбу за допомогою гліцерину?

Вам знадобиться гліцерин. Його потрібно підігріти. Зробити це можна або в мікрохвильовці, або на водяній бані. Нанесіть його на пляму. Через деякий час виперіть одяг з порошком для важко-виодимих плям.

Як вивести фарбу за допомогою гліцерину?

Обов'язкове привило: будь-які маніпуляції з виведення фарби проводьте в щільних захисних гумових рукавичках, а при роботі з розчинниками надягайте респіратор або марлеву пов'язку. Це важливо, щоб уникнути опіків, алергічних реакцій, отруєння.

Крім того, якщо не захистити шкіру рук, при змиванні фарба з одягу «перекочує» на нігті і подушечки пальців.

 

Ця стаття була корисна? Тоді поспішайте поділитися нею в соц. мережах з своїми друзями!

Напишіть що ви думаєте про статтю:

Як Вивести Фарбу з Джинсів?(просто та швидко)

 1. Олена

  Дякую! Завдяки вашій статті я тепер точно знаю, що робити з плямами на джинсах. Навіть не думала, що це так просто.

  1. Novatec

   Завжди радий допомогти! Може ще хтось знає інший спосіб виведення плям?

 2. Аліна

  Клас! Завдяки статті змогла вивести зелені плями на джинсах у сина. Велике спасибі автору статті! Буду знати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.