МФО УкрПозика. Як взяти кредит?

В наш час кредит на карту можна без проблем отримати через інтернет в одній з українських мікрофінансових організацій. Більшість з них пропонують вигідні умови мікрокредитування, наприклад, першу безвідсоткову позику для нових клієнтів. Мова йде про так званий народний сервіс кредитування під назвою укрпозика. Раджу вам перейти за вищенаведеним посилання та прочитати всі останні відгуки, які стосуються цієї кредитної організації.

МФО УкрПозика. Як взяти кредит?

Як взяти кредит?

Для того щоб взяти кредит на карту необхідно пройти швидку реєстрацію та заповнити анкету. Після цього надіслати запит та вказати в ньому розмір бажаної суми й строк погашення заборгованості. Мінімальна сума становить 300 гривень, а максимальна — 10000 гривень, на строк до 30 днів.

Вигідна пропозиція для нових клієнтів

Новим позичальникам компанія пропонує цікаву й вигідну пропозицію — оформити перший кредит та повернути на 7% менше від запитуваної суми. Це дозволяє компанії залучити нових постійних клієнтів та підвищити рейтинг.
При успішному погашенні першого кредиту при повторному зверненні сума зростає для кожного клієнта в індивідуальному порядку, а процентна ставка становить 1,4% в день. Це одна з найкращих пропозицій на сьогодні від українських МФО. Також у МФО УкрПозика є можливість продовження кредитного договору, якщо клієнт не може з яких-небудь причин вчасно погасити борг.

Як проходить розгляд заявки?

Заявки розглядаються оперативно і в автоматичному режимі, що займає приблизно п'ять хвилин. Головний офіс компанії знаходиться в Києві. Компанія УкрПозика отримала ліцензію у 2017 році. Стати клієнтом може будь-який громадянин України віком від 18 років, при цьому допускається неофіційне працевлаштування та погана кредитна історія.

Всі операції проводяться дистанційно, тому не потрібно витрачати час та їхати у відділення банку. Просте та швидке оформлення протягом 30 хвилин, миттєве перерахування грошей на карту, прозорі умови та відсутність прихованих комісій є головними перевагами МФО УкрПозика.

Погасити борг можна будь-яким способом: в особистому кабінеті, касі банку, через термінал самообслуговування або банківським переказом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.