Ігор Сподін — блискучий приклад для всіх українців!

Хто б міг подумати, що поганий стан здоров'я підштовхне чоловіка, вже досить немолодого, зайнятися професійно бігом і домогтися на цьому шляху досить значних успіхів. А почалося все з того, що Ігор Сподін у 38-річному віці зіткнувся з проблемою під назвою безсоння. Природно Ігор Юрійович звернувся до лікаря, який йому в підсумку і порадив зайнятися спортом. Але він не відразу знайшов свій вид спорту. Спочатку він зі своїм колишнім однокурсником регулярно займався футбольними тренуваннями. Треба відзначити, що заняття спортом допомогли йому значним чином поліпшити стан здоров'я, але все ж футбол він кинув, через те, що командний вид спорту йому не сподобався.

Ігор Сподін — блискучий приклад для всіх українців!

Біг

Спорт, яким ігор сподін вирішив займатися щодня, став — біг на стадіоні. Він вирішив займатися біговими тренуваннями кожен день після роботи. Треба сказати, що перші тижні були досить складними для нього, але з часом організм став звикати до підвищених навантажень. Звичайно, він не відразу брав великі дистанції. Українець починав з малого, але його завзятість не дозволяла зупинитися на досягнутому. Згодом Сподін збільшував дистанції. Ігор став бігати разом з учасниками спортивного клубу. Він навіть мріяв про участь в марафоні. Ось так, вже немолодий спортсмен, у віці старше 45 років з часом досяг видатних результатів в обраному ним виді спорту.

Важливі поради Ігоря Сподіна

  • По-перше, відточуйте свою майстерність щодня. Регулярні тренування дуже важливі!
  • По-друге, приймаючи участь у марафоні намагайтеся у першу чергу пройти всю дистанцію та не здатися. Перемогти у своїх перших марафонах практично не реально.
  • Вивчайте свої помилки, обов'язково звертаючи увагу на них. Тільки так ви зможете відточити свою майстерність.
  • Харчуйтеся тільки корисною для здоров'я їжею.

Головна порада початківцям

Найголовніше полягає в тому, що якщо у вас прокинулося бажання бігати, то постарайтеся його реалізувати не зважаючи на вашу спортивну форму та ваш вік. Сам Ігор Юрійович регулярно тренуватися почав тільки в 45 років! Спочатку Ігор Сподін і уявити собі не міг, що він так захопиться бігом. На жаль, через певні обставини, пов'язаних з бізнесом, мрію довелося відкласти. Однак думка про марафони не залишала Ігоря Сподіна. Все-таки хотілося зробити заплановане. В результаті він пробіг київський марафон і навіть кілька міжнародних — в Брюсселі, Валенсії, Римі та Единбурзі, а в планах українця взяти участь в забігу в Нью-Йорку.

Ігор Сподін

Очевидно, що головний секрет успіху Ігоря Сподіна полягає саме в його наполегливості!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.