Які перспективи зростання і розвитку у КБ «Південне»?

КБ «Південне» розробило безліч різних космічних апаратів і автоматичних орбітальних станцій, які забезпечили людству дуже необхідні дослідження космосу. З допомогою КБ було проведено дистанційне дослідження Землі для вирішення завдань в інтересах оборони країни. Зовсім недавно Україна входила в ТОП 5 країн за кількістю запусків ракет. Навіть засновник американської аерокосмічної компанії Ілон Маск визнав провідну роль галузі. Розвиток світової космічної індустрії прискорює застосування інноваційних технологій в ракетобудуванні. Також існує пряма зацікавленість бізнесу в розширенні та доступності ринку космічних перевезень.

Які перспективи зростання і розвитку у КБ «Південне»?

Перспективи зростання та розвитку КБ Південне

Для розвитку космічної галузі необхідно мати достатнє фінансування, а проблеми в економіці країни призвели до того, що Україна стала віддалятися від космосу. На цей час Україна має всього один супутник, який виконує функцію подачі сигналу. КБ «Південне» бере участь у всіх тендерах з виготовлення літальних апаратів, але існує ряд проблем, що не дають підприємству розвиватися на всі 100%. З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті https://yuzhnoye.com.ua. У разі наявності кваліфікованого керівництва та надійного фінансування, підприємство здатне і зараз створювати сучасні літальні апарати.

Ситуація у КБ «Південне» під час карантинних обмежень

Особливо складно ракетно-космічному підприємству доводиться в період карантину, викликаного обмеженнями, пов'язаними з розповсюдженням коронавірусної інфекції. Більшість співробітників були відправлені в тарифні відпустки або на віддалену роботу. При цьому практично всі члени колективу побоюються того, що вони більше не зможуть повернутися на свої робочі місця.

В цей час, генеральний директор продовжує виконувати свої обов'язки, отримуючи високу заробітну плату, яка доповнюється значними преміями!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.