Устаткування для вакуумного пакування. Де купити?

Вакуумна упаковка, на сьогодні, стала одним з найбільш перспективних видів упаковки для харчових продуктів. Технології, що застосовуються при вакуумній упаковці харчових продуктів дають можливість значно збільшити термін зберігання продукції, захистити продукцію від негативного впливу навколишнього середовища і надати товару новий відмінний зовнішній вигляд. Крім харчової промисловості, вакуумна упаковка використовується в медицині, банківській справі та інших галузях промисловості. Устаткування призначене для створення вакуумної упаковки прийнято називати вакуум-пакувальним устаткуванням або вакуумною пакувальною машиною (вакуумний пакувальник).

вакуумні пакувальні машини TEPRO

Де можна придбати вакуумні пакувальні машини?

Устаткування для вакуумного пакування продуктів харчування, господарсько-побутових і промислових виробів в широкому асортименті ви знайдете перейшовши за посиланням: http://intra.com.ua/ru/predlozhenie/oborudovanie. Тут Ви можете замовити пакувальні машини «TEPRO» для професійного упакування Вашого товару.

Переваги та застосування

Вакуумна упаковка найчастіше використовується при реалізації продуктів харчування. Вона допомагає на довгий час зберегти їх свіжість, смак і корисні властивості, перешкоджає поширенню сторонніх запахів. Газомодифіковане середовище дозволяє довше зберегти зовнішній вигляд продукту, робить його привабливим для споживача. Особливо актуальний такий тип упаковки для м'ясних продуктів, які в вакуумі не втрачають колір.

Види пакувальних машин

Кожна вакуумна пакувальна машина призначена для фасування певного типу продукції — сипучої, дрібної, рідкої. Залежно від товару буде змінюватися і вид упаковки. Так, порошкоподібні продукти найчастіше упаковують в брикети з газомодифікованим середовищем. Поодинокі товари розміщують в лотках, з яких перед запаюванням викачують повітря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.