Сподін Ігор — людина-легенда!

Сподін Ігор Юрійович є тією людиною, доля якої дозволяє подивитися на життя зовсім по-новому. Ігор Юрійович — це широко відомий на весь світ марафонець, який почав займатися біговими тренуваннями лише в 45-річному віці. Погодившись допомогти своєму другові та взявши участь у командному тріатлоні, він раптом зрозумів, що біг є новим змістом його життя. Він кинув свою колишню роботу і став професійно займатися бігом.

Сподін Ігор — людина-легенда!

Шлях до успіху

Дізнатися детально, як саме Сподін Ігор став професійно займатися бігом ви можете тут. Як розповідає сам Сподін Ігор, перші його тренування були вкрай важкими, але він прийняв для себе важливе рішення ні в якому разі не здаватися. До того ж, він вирішив обов'язково постаратися взяти участь в популярних бігових марафонах по всьому світу. І потрібно відзначити, що він досить швидко досяг просто приголомшливих результатів!

У той момент коли Сподін Ігор почав займатися бігом, він і уявити собі не міг, що це буде не просто його хобі, а справжній новий сенс його життя. Що й казати, сьогодні він не тільки постійний учасник практично всіх українських марафонів, жодний значущий марафон міжнародного рівня теж не проходить без нього.

Поради Ігоря Сподіна початківцям бігунам

  • По-перше, ніколи не здавайтеся. Намагайтеся, і день за днем йдіть до своєї мети.
  • По-друге, не потрібно собі ставити завдання в будь-якому випадку досягти перемоги. Ставте собі більш просту задачу: вичавити максимально можливий результат і обов'язково прийти до фінішу, не здавшись.
  • По-третє, постарайтеся займатися бігом щодня. Це дійсно дуже важливо. Саме так ви досягнете відчутного прогресу в найкоротші терміни!

Дуже важливо щоб ваші бігові тренування були щоденними, тоді біг стане невід'ємною частиною вашого життя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.