Онлайн школа PLANETACLUB

Система сучасної шкільної освіти потребує реорганізації — це визнають багато батьків та самі вчителі. Навчання в загальноосвітній школі засновано на протиріччі — з одного боку, базова шкільна програма є обов'язковою для всіх, з іншого боку, кожна дитина має свої особливості, фізіологічні, психічні та інтелектуальні, тому неможливо вчити всіх однаково.

Онлайн школа PLANETACLUB

Позашкільні форми навчання

Після прийняття нових освітніх законів в Україні нарешті у законодавстві з'явився пункт про позашкільну форму навчання, після чого альтернативного форми освіти стали дуже активно розвиватися. І зараз у сучасних школярів є кілька варіантів - вчитися вдома, здавати шкільну програму екстерном, прикріпитися до інтернет-школи. Вчитися стало набагато цікавіше!

Онлайн школа PLANETACLUB

Найкращий варіант для учня — це онлайн школа PLANETACLUB. Офіційний сайт: https://planetaclub.com.ua. Тут практикують індивідуальний підхід до кожного учня. Ефективність засвоєння нових тем у цій школі істотно вища ніж в інших школах. У звичайній школі дітей практично завжди намагаються «усереднити». Займаючись в онлайн школі PLANETACLUB, дитина не оглядається на сусіда по парті, а вчитель не порівнює його з однокласниками. Кожен школяр вчиться у хорошого вчителя. Вирішено проблему «різні вчителі, але єдиний іспит».

Онлайн школа

Онлайн-навчання — чудова альтернатива урокам в школі!

Сучасні комп'ютерні технології проникли в усі сфери життя, в тому числі в систему шкільної освіти, тому онлайн-навчання стало дуже популярним. Дистанційна школа PLANETACLUB пропонує дітям повноцінне навчання з усіх предметів з електронними навчальними посібниками, відеолекціями, інтерактивними матеріалами, презентаціями, сучасними програмними розробками, заняттями з педагогом в режимі онлайн, вебінарами та відеоконференціями — в залежності від віку учнів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.