Обираємо найкращий дитячий садок для своєї дитини

У наших мам був тільки один варіант дитячого садка — муніципальний. Сьогодні вибір набагато ширший, але це не означає, що нам стало простіше. Як правило, батьки, які вирішили віддати дитину в приватний садочок, проводять велику кількість підготовчої роботи: треба зібрати інформацію, з'їздити туди, поговорити з директором. Спливає маса нюансів, на які потрібно звернути увагу, щоб зробити правильний вибір. Як правило, про них дізнаєшся вже після, а так хотілося б до ... Якщо ви проживаєте у Києві, я хочу вам одразу порадити найкращий садок для дітей під назвою «АКТіВіТі». Офіційний сайт: https://aktiviti.org. Тут практикується особливий підхід до кожної дитини, завдяки чому адаптація до садочка проходить у дітей дуже швидко!

Садочок

Що потрібно зробити? Ваші перші кроки.

  • Зустрітися з керівництвом обраного вами дитячого садочка.
  • Звернути увагу на режим та гігієну.
  • Розпитатися про спрямованість програми розвитку дітей.
  • Подивитися власними очима на устаткування дитячого садка та загальну атмосферу.
  • Підготувати свою дитину.

Дізнайтеся як можна більше інформації

Обираючи приватний садочок для своєї дитини дізнайтеся як можна більше інформації, розпитуючи знайомих, друзів, колег та мам на дитячому майданчику. Дізнайтеся, про які дитячі садки вони знають. Вам потрібно конкретизувати свої питання. Наприклад, ви можете не знати, що через два квартали є дитячий садок, який можливо і не відомий на весь район, але дітей там люблять і створюють для них максимально комфортні умови. Запитайте, в який дошкільний навчальний заклад віддавали дітей ваші знайомі, з якого пішли та куди. Які у них залишилися враження?

На що ще звернути увагу?

Обов'язково зверніть увагу на те, як оснащені дитячі майданчики та групи, які матеріали використовують на заняттях. Оскільки розвиток малюка — це не тільки інтелект і особистість, а ще й велика та дрібна моторика, спорт також дуже важливий. Добре, якщо в дитячому садку є майданчики для спортивних ігор, шведська стінка, зал для ритміки. А якщо є басейн — взагалі чудово.

Обираємо найкращий дитячий садок для своєї дитини

Атмосфера

Ви зайшли у садок для дітей, походили по групах, поспостерігали за дітьми. Що ви відчуваєте? Прислухайтеся до своєї інтуїції, вам повинно бути комфортно, це важливий маркер для вибору садка. Якщо відчуття неприємні або щось напружує, подумайте, чи не вибрати чи інше місце.

Пам'ятайте: найкращий дошкільний навчальний заклад в Києві — це центр розвитку дітей «АКТіВіТі»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.