Як повернути колишнього хлопця(чоловіка)?

Для початку займися собою.Своєю самооцінкою, здоров'ям, зовнішністю, навчанням і тим, чим ти давно хотіла зайнятися, але все не вистачало часу.

Як повернути колишнього хлопця

 • Більше гуляй на свіжому повітрі.
 • Навчися заробляти гроші.
 • Знайди своє хоббі, наприклад, навчись грати на музичному інструменті.
 • Вивчи іноземну мову. Загалом, подбай про свою активну діяльность.
 • Найголовніше - навчися задовольняти свої духовні потреби. Контролювати емоції ми ще якось уміємо. Допомагає тепла ванна, музика, аромати, смачна їжа - в загальному, з цим проблем не виникає.

А ось з духовністю у нас біда. Особливо коли настає момент розчарування в житті. Не дозволяй цим думкам поглинути тебе.

Як повернути колишнього хлопця - корисні поради

Не шукай зустрічей з колишнім хлопцем!

Якщо він ще думає про тебе, він сам знайде можливість побачитися. А якщо ні - тоді навіщо тобі він? Повернути колишнього хлопця - це ж не самоціль, подумай добре, перш ніж робити якісь дії. Можливо, у вас дійсно різні шляхи в житті. Нехай він іде своїм.

Як повернути колишнього хлопця - корисні поради дивись у відео

Можливо, з часом ти зрозумієш, що розставання з ним - це зовсім не горе, а закономірність. І порахуєш, що так буде навіть краще, ніж якби ви були разом, можливо, в нещасному шлюбі. Згодом, ти зустрінеш людину, яка зможе оцінити тебе по достоїнству, і ви будете щасливі. І це може статися навіть набагато раніше, ніж ти думаєш!

 

Напишіть що ви думаєте про статтю:

Як повернути колишнього хлопця(чоловіка)?

 1. Олена

  Всім прівіт. Історія така, зустрічалася з хлопцем близько 6 років, мені 22, він молодший на рік.
  Останній рік жили разом у нього дома. Якщо коротко описати ситуацію: в травні минулого року пішла від нього до іншого після сварки, яка і була пов’язана з цим другим. Першы 2 тижні після сварки не спілкувалися взагалі, хлопець написав щоб я приїхала забрала речі, приїхала, забрала …

  Через тиждень кур’єр привозить шикарний букет з 100 троянд, де вкладена записка з вибаченнями. Колишній хлопець приїхав, ми розмовляли, але вже якихось почуттів я до нього НЕ відчувала. Він бігав кілька днів зі сльозами, благав спробувати все заново, але як мені здавалося на той момент ці відносини тягнуть мене на дно і він отримав відмову. В останній день нашої зустрічі він приїхав, обіймав мене, плакав, говорив що любить і не зможе без мене, отримавши чергову відмову озлоблений поїхав додому.

  Я почала відносини з новим хлопцем, все було круто, романтика, була шалено щастлива. Колишньго хлопця через 2 тижні було не впізнати, дуже схуд, хоча по статурі був худий, оскільки він спілкувався з моєю подругою і її другом, та розповідав, що дуже важко це все переносить і не хоче більше піднімати цю тему.

  Через 4 місяці колишній хлопець викладає фото, його просто було не впізнати, фігура змінилася кардинально, одягався дуже добре, але навіть стиль змінився в кращу сторону, чесно я була просто в шоці озираючись на те як він бігав і нив як дівчинка, а тут таке… Взагалі через 5 місяців з’явилося відчуття якоїсь недомовленості і образи на саму себе що так жорстоко повелася, хоча розуміння прийшло тільки через час, як кажуть цінуєш коли втратиш. Вчимося в одному інституті і живемо досить близько в приватних будинках, пишу йому через ці 5 місяців, “привіт, нам потрібно зустрітися, у нас залишилася недомовленість”, він прочитав і нічого не відповів. Через 2 дні пишу повідомлення де сказала що рада що зустріла таку людину як він на своєму шляху, що він не чужий для мене людина і в розставанні ми винні обидва, але ніяких натяків на відносини, це якщо кратко. Но так само ігнор, навіть не прочитав. Моє нерозуміння зросло в рази, до нового хлопця все менше і менше ставали теплі почуття, хоча він тягнувся, намагався для меня.В грудні у нього було день народження, привітала, написала добре побажання, але знову тиша, прочитав і не відповів.
  В січні було у мене день народження, але він просто не привітав, хоча десь в глибині душі я чекала цього привітання. Через 2 тижні виставляю фото з новим хлопцем, так само нуль реакціі. У лютому коли почалося навчання зустрічаю його в інституті, йдемо один одному на зустріч, він дивиться на мене, вже хоче пройти я його зупиняю і кажу ти поздаровался не хочеш, він проходить мовчки повз ніби ніколи й не бачив. У нього до цього не було Інстаграма, завів інстр, почав фото викладати із залу, з прогулянок Сторіс, як ніби інша людина стала. Дивилася Сторіс, так само за чутками від одного і подруги він почав спілкуватися з іншою, так само дивилася її Сторіс але його слідів там не бачила, але він завжди був досить скритний і замкнутий. До чого я це все розповідаю, вже як пів року не можу його забути, кожен день думаю тільки про нього, коли вип’ю починаю плакати і згадую тільки хороше, але відчуваючи холод не можу успокоїтися.

  Так ось, фото з новою дівчиною він не виставляє і я не розумію чи є вона чи ні, хоча підписки є на незнайомих. Нових фото майже не виставляє, тиша. Ігнор як описують на форумі, образа, як це розцінювати і чи можна взагалі якось повернути ці відношення.

  С новим хлопцем ще відносини є, але почуттів вже не відчуваю, була незайманою з колишнім і таке відчуття що хотіла порівняти і зрозуміла що він кращий. Хотіла б почути думку як дівчат так і хлопців. Спасибі.

 2. Ден

  Це не ігнор. Він на тебе просто забив.

 3. Cassandra

  Будь-які кроки на зустріч – кроки назад
  Тим більше, якщо він тебе в відкриту ігнор, при зустрічі …
  Чекай, треба було думати раніше!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.