Як краще очистити організм

Як краще очистити організм після свят?

Як краще очистити організм

Як відомо, невід'ємною частиною свят є щедре застілля, після якого залишаються не тільки приємні спогади, а й тяжкість в животі від великої кількості з'їденого.Допомогти організму очиститися і знайти колишню легкість зможуть три продукти, що завжди знайдуться в будь-якому будинку.

Буряк

Як очистити організм буряком

Цей корисний овоч здатний поглинати токсини і виводити їх з кишківника. Для цього рекомендується вживати варений буряк в кількості однієї штуки через день. Людям, що страждають на цукровий діабет, слід приймати буряк з обережністю і тільки після консультації з лікарем.

Висівки

Як очистити організм висівками

Одна столова ложка висівок, додана в кефір, йогурт або інші страви, сприяє поліпшенню роботи кишківника і збільшенню числа корисних бактерій. Протипоказанням є загострення наявних захворювань шлунково-кишкового тракту.

Редька

Як очистити організм редькою

Вміщені в цьому овочі ефірні масла мають жовчогінну властивість і, крім того, посилюють перистальтику кишківника. У зв'язку з цим, вживання 2-3 рази в тиждень свіжої редьки, заправленою сіллю і рослинним маслом, допоможе організму швидше звільнитися від осілих в ньому продуктів розпаду. Протипоказанням є панкреатит.

Як краще очистити організм - Відео:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.