Повчально-пригодницька повість “Країна Інноватія”

АВТОРСЬКА КНИГА

ПОВЧАЛЬНО-ПРИГОДНИЦЬКА ПОВІСТЬ  "КРАЇНА ІННОВАТІЯ"

За ідею створення повісті про неймовірні пригоди підлітка Тимофія автор, шкільний психолог за фахом, ухопився як за рятівний круг.

Що робити з 7-А класом?

Питання, яке не давало спокою ані удень, ані вночі. Вкінець виснажений нескінченними міркуваннями та експериментальними спробами заподіяти педагогічному колапсу, він, несподівано для самого себе занурився у незвичайну історію.

Цей клас, із-за якого усе розпочалося не був унікальним серед усіх інших шкільних класів щодо низької навчальної мотивації. Але небажання вчитися і інертність пізнавальних здібностей у ньому проявлялися занадто деструктивними міжособистісними стосунками.

У будь-яку мить у ньому могло бути зірвано урок з тієї причини, що хтось у когось без дозволу узяв зошит чи ручку, або тому, що під час перерви не встигли упорядкувати взаємини та вгамувати власні амбіції.

Зошитів та ручок на усіх не запасешся. Відносини – це така річ, що приводом до конфлікту може послугувати будь – що, усе не врахуєш. А ось над пробудженням бажання вчитися та спрямуванням честолюбних домагань у конструктивне русло пізнавального пошуку варто було попрацювати.

Але як?

Як зацікавити не просто конкретним навчальним матеріалом, а власне процесом отримання знань? Як допомогти кожному учневі актуалізувати прихований творчий потенціал та втрачену за попередні роки бездумного сидіння за партою природну дитячу допитливість?

Залучаючись до пригодницьких подій першої частини книги «Пригоди у Школоревстві», підлітки відкривають для себе правила навчання із захопленням і мають змогу апробувати їх ефективність у власному шкільному житті.

Але допомога учням щодо самоорганізації їхньої навчальної діяльності не є самоціль. Діти дорослішають і стикаються з новим кризовим етапом життя. У чому сенс життя як такого? Як обрати вірний життєвий шлях? Яких життєвих принципів, норм та правил слід дотримуватись аби домогтися життєвого успіху? І у чому саме полягає той примарний життєвий успіх, про який так багато говорять та мало хто може похвалитися отриманням справжнього задоволення від своїх досягнень?

«Таємниця інновітян» - це друга частина книги, яка не лише спонукає замислитись над окресленим колом запитань, але й допомагає розібратися у складних колізіях сучасної дійсності та свідомо обрати власну життєву стратегію згідно з життєтворчими засадами світоустрою.

Зміст

Частина І. Пригоди у Школоревстві Передмова

Глава І. Експедиція

ГлаваІІ. Завдання короля

Глава ІІІ. Задум Громозеда

Глава ІV. Тайни підземного лабіринту

Глава V. Інновітяне – вони існують!

Частина ІІ. Таємниця Інновітян

Глава І. Зустріч друзів

Глава ІІ. Таємничий шифр

Глава ІІІ. Психологічна атака руйнонів

Глава ІV. Визволення Тимофія

Глава V. Життєтворчий проект

Назва твору: «Країна Інноватія», дві частини. Перша частина - «Пригоди у Школоревстві», друга частина – «Таємниця інновітян».

Автор: Пузиревич Катерина

Жанр: пригодницька повість.

Об’єм: 4,3 а.а.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.