Глисти у дітей

Глисти (гострики) у дітей зустічайться дуже часто! Шоб розібратися з тим як ми можем допомогти нашим дітям ми повинні більш глибоко вивчити це питання.

Глисти у дітей

Що це?

Гострики - маленькі білі глисти, близько 1 см завдовжки. Вони можуть проникати у тіло із зараженою їжею і жити в кишці, вилазячи вночі, щоб відкласти яйця навколо анального отвору (це спричинює сильне свербіння). Глисти часто бувають у дітей, вони безпечні, хоча свербіння може створювати незручності. У маленьких дівчаток гострики можуть пролазити до піхви.

Глисти у дітей — Симптоми

Глисти у дітей — симптоми

 • Сильне свербіння навколо анального отвору, яке посилюється вночі;
 • сильне свербіння навколо піхви;
 • маленькі білі глисти у фікаліях.

Що я можу зробити?

Препарат для лікування глистів у дітей

Препарат для лікування глистів у дітей

 • 1. Пильнуйте, щоб дитина не чухалась, оскільки може інфікувати шкіру навколо анального отвору і піхви.
 • 2. Коротко обрізайте дитині нігті, щоб під час чухання вона не збирала яйця під нігтями і не заразила інших.
 • 3. Переконайтеся, що вся сім’я ретельно миє руки після туалету і перед їжею. Чистіть нігті спеціальною щіточкою.
 • 4. Якщо дитина вже не носить підгузників, то одягайте їй піжаму або бавовняні штани під нічну сорочку на ніч. Змінюйте їх кожного дня і стерилізуйте в киплячій воді, щоб убити глисти і яйця, які залишаться на них. Змінюйте дитині постіль щодня, періть і полощіть її ретельно у дуже гарячій воді.
 • 5. Якщо дитині дуже свербить, то покладіть її собі на коліна і подивіться, чи нема маленьких білих глистів біля анального отвору. Заберіть їх, якщо побачити, вологою ваткою і змийте в унітаз.

Проконсультуйтеся з лікарем якнайшвидше, якщо підозрюєте, що у дитини гострики.

Глисти у дітей — фото

Глисти у дітей — фото

Що може зробити лікар?

Лікар перш за все припише ліки від глистів для всієї сім’ї, а також може приписати крем для дитини, якщо шкіра біля піхви чи анального отвору запально змінена.

Глисти у дітей лікар Комаровський розкаже як лікувати у Відео

 

Напишіть що ви думаєте про статтю:

Глисти у дітей

 1. Віка

  Так то вони особливої небезпеки для людини не представляють, та й шкоду здоров’ю теж. Ними заражені більше мільярда людей. Це більше населення Китаю. Тобто ними заражений кожен п’ятий чоловік на землі. Крім ентеробіозу, є й інші види гельмінтів, котрими заражені, дуже багато людей це приблизно 800 млн і 700 млн чоловік. І всі вони не шкідливі для людини.
  Напевно кожен з нас в дитинстві, заражався цими гельмінтами.

 2. Магда

  Болить-болить животик, плаче ночами, кілька днів стілець-рідкуватий, і ось-на тобі, сьогодні в памперсі побачила черв’ячків. Ні, вони звичайно не ворушаться, але все ж це не волокна з їжі!
  І все це вже повторюється! Місяць тому вже було таке, давали Пірантел.
  Дівчата, у кого було, що ще зробити, щоб знову не схопити?
  PS. Самі з чоловіком теж пропили і кішці влили.

  1. Novatec

   Це скільки повинно бути глистів, щоб живіт почав боліти. Можливо, що не через це він у вас болить. Просто з’їли що-небудь не те, або зуби лізуть.
   Скільки малюкові? Банан не їли випадково?

 3. Магда

  Малюкові 7 місяців.
  Банан їли, але волокна в банані відрізняються від цих черв’яків.

  1. Novatec

   Після банана в калі з’являються волокна, які схожі на чорних маленьких черв’ячків. У вас такі чи ні? Глисти – вони білими повинні бути.
   А якщо не секрет- ось де у 7 місяців дитина може чіпляти глистів? Вона у вас на вулиці по землі повзає і все їсть?
   А перед тим як пити Пирантел – ви аналізи здавали? Який результат був, яких паразитів знайшли? Або ви самі собі його призначили?

 4. Бабуся

  Наскільки я знаю, глистів має стати видимо-невидимо, щоб їх вже стало в калі видно, та ще й цілими групами.
  Звідси два питання:
  1. Де піврічний малюк міг нализатися їх яєць?
  2. Це ж у якії антисанітарії треба утримувати немовля, щоб через місяць після Пірантелу знову отримати повний кишечник паразитів?

 5. Arniа

  Виявила їх в калі у дитини. І це при тому, що я регулярно, раз в 2-3 місяці їжджу на аналізи. Але у нас тут такі лікарі, що хоч плач. Вже звикли і намагаємося обходиться своїми силами. Я чула, що вони так і не виводяться нічим і живуть в організмі людини все життя? На дисбактеріоз у нас підозра з народження, ми теж постійно здаємо аналізи, немає нічого. Що робити? Допоможіть!

  1. Novatec

   Швидше за все, це гострики, життєвий цикл яких 2 місяці. Поки не попали до лікаря, зістригайте коротко нігті дитині, ​​міняйте нижню білизну, пропрасовуйте ретельно постільну білизну кожен день, частіше мийте руки і т.д. Лікуватися, безумовно, треба, але, як сказано було, через 2 місяці це проходить.

 6. Татусь

  У чому проблема зробити аналізи? І не вбивати організм дитини даремно. У кожного лікування є побічні ефекти. Наприклад, Вермокс дуже погано впливає на кров.

 7. Софія

  Ось в інтернеті пишуть:
  Лікування має бути комплексним: препарат від ентеробіозу вживають протягом 3 днів, в поєднанні зі строгим дотриманням гігієни (ретельно митися на ніч і після сну зі зміною трусиків, постільну білизну міняти кожний вечір, спати в трусах, нігті коротко стригти). Ці прості заходи допоможуть уникнути повторного зараження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.