Догляд за шкірою обличчя

Правила щоденного догляду за шкірою обличчя

щоденний догляд за шкірою обличчя

Не обов'язково вкладати багато коштів і зусиль, щоб зберегти шкіру в гарному стані. Багато людей швидше додатково ушкоджують шкіру надмірною турботою, використовують агресивні мила і абразивні маски або миють обличчя занадто часто.

Реальна потреба тільки в наступних щоденних процедурах

Очищення

догляд за шкірою обличчя — Очищення

Мийте обличчя один або два рази на день з м'яким милом, яке не утворює піну або гелем для вмивання. Не використовуйте губку, так як ви порушуєте цілісність шкіри і створюєте умови для розвитку бактерій. Уникайте грубих мочалок для очищення, а також ексфоліантів, які можуть видалити верхній захисний шар шкіри. М'які чистячі губки збільшать секрецію шкірного сала, що дуже підходить для сухої шкіри. Якщо у вас жирна шкіра, мийте її два рази на день, використовуючи м'яке рідке мило зі збалансованим рН, яке звужує пори і видаляє зайвий жир.

Очищення з тоніком

Після очищення варто використовувати тонік, але краще вибирайте такий, який містить оцет (допоможе пом'якшити і заспокоїти роздратовану шкіру), а не спирт, який сушить шкіру.

Зволоження

догляд за шкірою обличчя — Зволоження

Наносіть зволожуючий продукт на очищену і злегка вологу шкіру. Зволожуючі креми, насправді, не приносять вологу в шкіру, а допомагають зберегти існуючу вологість. Якщо ваша шкіра схильна до висихання, використовуйте продукт, що містить жир.
Якщо ваша шкіра швидше жирна, виберіть лосьйон на водній основі. Немає сенсу купувати дорогий бренд, так як в цьому випадку ціна не є показником якості. Будьте особливо обережні, коли наносите крем на ділянку навколо очей, так як шкіра там більш тонка і легко може бути зморшкуватою від постійної напруги.
Люди з чутливою шкірою повинні використовувати зволожуючий лосьйон, який не містить консервантів і є гіпоалергенним. Читайте інструкцію до препарату, щоб вибрати найбільш підходящий для вас.

Догляд за шкірою обличчя - Відео

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.