5 нестандартних способів застосування яблук

Способи  застосування яблук

5 нестандартних способів застосування яблук

Яблука - це не тільки корисний продукт, але ще і вірний помічник в господарстві. Крім використання в кулінарії, їх можна застосовувати і не за призначенням.

Нестандартні способи застосування яблук

  • 1) Позбавити страву від зайвої солоності допоможуть всього лише кілька шматочків яблука, які необхідно додати в каструлю на десять хвилин. Фрукт вбере в себе надлишок солі, після чого його слід видалити.
  • 2)Стиглі плоди відмінно підходять для декору інтер'єру, наприклад, в якості ароматних підсвічників. Щоб свічки трималися в цій імпровізованій посуді, потрібно гострим ножем акуратно видалити серцевину і закріпити свічку краплею воску.
  • 3)Якщо раптово закінчилася зубна паста, то зняти практично весь наліт без щітки допоможе яблуко, тому що воно володіє очисними властивостями. Для позбавлення від нальоту фрукт ретельно пережовують.
  • 4)Щоб хлібобулочні вироби і домашня випічка не засихали, в хлібницю або пакет для зберігання кладуть кілька яблук, таким чином, волога залишиться в тісті.
  • 5)Цей фрукт позитивно впливає на достигання помідорів. Якщо до зелених томатів в пакет додати яблук, то вони дозрію в два рази швидше ніж зазвичай.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.